Bursa Web Tasarım Ajansı

Rekabetin giderek arttığı zamanımız dünyasında, iş hacmini korumak ve hatta artırmak isteyen firmaların, Bursa web tasarım konusuna ağırlık vermesi gerekmektedir. Web tasarım, sanılanın tersine yalnızca bir web sitesi sahibi olmaktan ibaret değildir. Zira günümüzde bir web sitesi sahibi olmak çok kolaydır, hatta saatler içinde bütünüyle ücretsiz bir biçim de dahi web sitesi açılabilmektedir. Fakat bu biçim de açılan bir site, hiçbir işe yaramayacaktır. Profesyonel bir web sitesinin kullanılması kolay bir ara yüzü, güvenilir bir elektronik ödeme altyapısı ve en önemlisi de, SEO uyumlu bir içeriğe sahip olması gereklidir.

Aksi takdirde, fark edilmesi mümkün olmayacaktır.

Fark edilmekten kastımız, web sitesinin arama motorlarının sonuçlarında görünmesidir. İnternet kullanıcıları belli bir konuyu Google gibi bulmaya çalışma motorlarında aratıp, çıkan ilk 16 sonuca tıklama eğilimindedir. Dikkat edilecek olursa, bırakın ikinci sayfayı, ilk sayfadaki bütün sonuçlara dahi bakılmamakta, yalnızca ilk 16 sonuç dikkate alınmaktadır. Bir web sitesinin bu ilk 16 arasına girebilmesi, kolay bir iş değildir. Web sitesinin UI/UX tasarımından tutun da, uygun uzunluk ve anahtar kelimeler barındıran içeriğe sahip olması kadar bir çok niteliğe sahip olması gereklidir. Bu işlemlerin her biri, farklı bir uzmanlık gerektirir. Dolayısı ile, web tasarım işi sadece profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip, güvenli ve kendini ispatlamış şirketlere yaptırılmalıdır.

Bursa web tasarım işletmeleri arasında, Net Ajans bu nedenle ön sırada gelmektedir. 10 senelik sektör tecrübemiz, bize eşsiz bir uzmanlık ve TC Bursa İl Özel İdaresi, Özel Tan Koleji gibi sayısız referans kazandırmıştır. Web sitesi tasarımında 360 derece sanal tur gibi gelişmiş teknolojilere yer verilmekte ve modern, kullanışlı, güncellenmesi kolay siteler tasarlanmaktadır.

Resmi Google partneri olan Net Ajans:

SEO uyumlu içerik hizmetiyle web sitenizin arama motorları tarafından fark edilmesini sağlamakta, hatta fikri ve sınai haklarınızı korumak için marka tescili hizmeti sahi sağlamaktadır. 7/24 online desteğimiz ve uzman web tasarım hizmetimiz, gerçek sonuçlar elde etmenizi ve iş hacminizi büyütmenizi olanaklı kılmaktadır.