En İyi Web Tasarımı Firmalarını Bulmak

Firmanız için kaliteli ve en iyi web tasarım firmalarından birini, hatta bir partner arıyorsunuz, ancak bütün herkes profesyonelim diyor. Peki gerçek profesyoneller kimler? Bunu anlamanın aslında çok basit bir yolu var. O da ödül alan işletmeleri bulmak. Gerek Türkiye’de gerekse vatan dışında senelerdir sürmekte olan popüler organizasyonlar var. Türkiye’den de bir çok gerçek profesyonel en iyi web tasarım firmaları bu yarışlara katılıyor. İşinin ehli olan, sektörden jüriler bu siteleri hem teknik, hem görsel, aynı zamanda kullanılabilirlik yönünden oyluyor ve buna göre en iyilere ödüller dağıtılıyor.

En İyi Web Tasarım Firmaları

Türkiye’de bu konu da ilk ve tek en büyük organizasyon tabiki Altın Örümcek Web Ödülleri. Doruk.Net’in düzenlediği bu büyük organizasyonda her sene Türkiye’nin en büyük markaları web sitelerini Jüri karşısına çıkarıyor. Her kategoride öncelikle 10’ar finalist belirleniyor. Bu finalistler arasından halk oyalaması ile Vatandaşın Favorisi seçiliyor ve ödül gecesi töreninde her kategoriden jürinin seçtiği ilk üç site belirleniyor.

Dereceye giren ajanslar ve web sitelerine http://www.altinorumcek.com/ adresinden bakabilirsiniz.

Aynı şekilde ülke dışında da senede 1 defa yapılan Horizon Web Awards, IDA Awards, IMA Awards, W3 Awards, Webby Awards gibi etkinliklerde dünyadan kaliteli sitelerin ve ajansların yarıştığı popüler müsabakalar. Türkiye’den de pek çok en iyi web tasarım firmaları bu yarışmalara katılıp derece alıyor.

MediaClick, Bu sene Altın Örümcek’ten 2, Horizon Web Awards’tan 1 ödülle döndü. Ödüllü bir web tasarım firması arıyorsanız, bizimle hemen iletişime geçin En İyi Web Tasarım Firmalarını bulun.