Skip to content

HAKKIMIZDA

Net Ajans 2010 yılında web tasarım ve Google reklamları konusunda hizmet vermek için İstanbul da kurumuştur. 2014 sonrasında ise Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlamıştır.

Firmalar için uygun fiyata web tasarım hizmeti  ve Google reklamlarını ajanslara yaptırmak yerine kendisi yapmak isteyen firmalara kurulum ve eğitim desteği vermektedir.

 

WEB TASARIM

Özelleştirilebilir yönetim panelli web siteleri yapıyoruz. Site çalışmamızın bitiminde ise müşterilerimizin web sitelerinden nasıl fayda sağlayacağı konusunda önerilerde bulunuyoruz.

  • Yaptığımız web siteleri %100 mobil uyumludur ve telefonlarda, masaüstü bilgisayarlarda ve tablet tipi cihazlarda mükemmel görüntülenmektedir.
  • Kurumsal sayfalar, hizmetleriniz için sayfalar, ürünlerinizi listeleyebileceğiniz ürün galerileri, resim ve video galeri bulunmaktadır.
  • İletişim formu, insan kaynakları formu, müşterilerinizin sizden teklif istemek için doldurup size gönderebileceği fiyat teklif formu gibi çeşitli formlar oluşturabiliriz.
  • Seo çalışması yapmak yada Google Adwords reklamı  yayınlamak isteyen müşterilerimiz için gerekli tüm ayarlar yapılarak site teslim edilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için  0532 359 40 18  veya 0537 526 13 91 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

GOOGLE ADS REKLAMLARI

Günümüzde hızla yayılan Google Adwords reklamları; nakliyat firmaları, halı yıkamacılar, temizlik şirketleri, turizm işletmeleri, öğrenci yurtları, tamir servisleri, çilingirler hatta taksi durakları gibi yüzlerce sektör tarafından kullanılmaya başlandı.

Genellikle aracı reklam ajansları tarafından verilen Google Reklam hizmetlerini ajanslara ihtiyacınız olmadan kendiniz de alabilirsiniz.  Ajanslar büyük bütçeli işletmeler için kesinlikle gerekli olsalar da küçük işletmeler için pahalı gelebilmektedirler.

Eğer bir ajansla çalışmak ve her ay komisyon ödemek istemiyorsanız kendi reklam kampanyanızı kolaylıkla yönetebileceğinizi bilmelisiniz.

Bizim bu konuda ki hizmetimiz reklam kampanyanızı kaliteli bir şekilde kurmak ve en verimli şekline getirmektir. Google reklamları konusunda detaylı bilgi almak için 0532 359 40 18  ve 0537 526 13 91 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Etiket