Skip to content

MÜŞTERİLERİNİZE İNTERNET REKLAMLARI İLE ULAŞIN


Müşterilerin %80’i bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor. Firmanız için İnternet reklamları yayınlayarak sizde potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda bizden kurulum desteği aldıktan sonra kampanyanızı kendiniz yönetmeye devam edebilirsiniz.

MÜŞTERİLERİNİZE İNTERNET REKLAMLARI İLE ULAŞIN


Müşterilerin %80’i bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor. Firmanız için İnternet reklamları yayınlayarak sizde potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda bizden kurulum desteği aldıktan sonra kampanyanızı kendiniz yönetmeye devam edebilirsiniz.

İnternet Reklamları

Günümüzde hızla yayılan İnternet reklamları; nakliyat firmaları, halı yıkamacılar, temizlik şirketleri, turizm işletmeleri, öğrenci yurtları, tamir servisleri, çilingirler hatta taksi durakları gibi yüzlerce sektör tarafından kullanılmaya başlandı. 

Bizim bu konuda ki hizmetimiz web sitenizi ve reklam kampanyanızı kaliteli bir şekilde kurmak ve en verimli şekle getirmektir. 

İnternet reklam kampanyanız en verimli şekline geldikten sonra dilerseniz kampanyanızı siz yöneterek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz yada biz kampanyanızı sizin için yönetebiliriz.

Google sertifikalı iş ortağıyız

İnternet reklamları verme işlemi için kampanyanızı oluşturup yönetiyoruz. Dilerseniz yönetimini size bırakıyoruz. Web site analizi, sektör analizi, anahtar kelime seçimi ve reklam metinlerinizin yazılması konusunda profesyonel destek sağlıyoruz.

Web sitesi ve Google Reklamları

Şeffaf Hesap Yönetimi

İnternet Reklam verme işlemi başladıktan sonra, hesap bakiyenizi, bütçelerinizi, tıklama başı maliyetlerinizi, anahtar kelimelerinizi ve kalite puanlarınızı hesabınıza girerek görebilirsiniz.

Ücretsiz Hesap Analizi

Mevcut bir İnternet reklam kampanyanız varsa ve verim almıyorsanız ücretsiz hesap analizi yapabiliriz.

Hesap Kurulum ve Yönetimi

Mevcut kampanyaları geliştirirken yeni başlayan firmalar için yeni ve kaliteli reklam kampanyaları oluştururuz.

web sitesi fiyatları

Web Siteniz Yeterli Olmayabilir

Web siteniz yoksa yada reklam için uygun değilse size çok uygun fiyata reklam uyumlu bir web sitesi yapabiliriz. Web sitesi, açılış sayfası deneyimi ve kalite puanını doğrudan etkiler ve bu da maliyetinize ve İnternet reklam sıralamanıza direk olarak yansır.

Ücretsiz Web Sitesi Analizi

Mevcut web sitenizle İnternet reklamları yayınlamak istiyorsanız sitenizi analiz ederek eksiklerinizi size söyleriz.

Uyumlu Web Tasarım Hizmeti

Sizin için internette reklam yayınlamaya uygun kalite de bir web sitesi tasarlayabiliriz üstelik çok uygun bir fiyata.

İnternet Reklamı Yayınlamaya Hemen Başlayın

Ücretsiz sektör ve web sitesi analizi yaptırarak İnternet reklamı yayınlamaya hemen başlayabilirsiniz. Hesap kurulumu, reklam metinlerinin yazılması, anahtar kelime seçimleri gibi pek çok faktör ancak bir uzman eliyle yapılırsa başarıya ulaşabilir.

Günümüzde hızla yayılan İnternet reklamları; nakliyat firmaları, halı yıkamacılar, temizlik şirketleri, turizm işletmeleri, öğrenci yurtları, tamir servisleri, çilingirler hatta taksi durakları gibi yüzlerce sektör tarafından kullanılmaya başlandı. Bizim bu konuda ki hizmetimiz web sitenizi ve İnternet reklam kampanyanızı kaliteli bir şekilde kurmak ve en verimli şekle getirmektir. İnternet Reklam kampanyanız en verimli şekline geldikten sonra dilerseniz kampanyanızı siz yöneterek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz yada biz kampanyanızı sizin için yönetebiliriz.


İnternet Reklamları

Günümüzde hızla yayılan İnternet reklamları; nakliyat firmaları, halı yıkamacılar, temizlik şirketleri, turizm işletmeleri, öğrenci yurtları, tamir servisleri, çilingirler hatta taksi durakları gibi yüzlerce sektör tarafından kullanılmaya başlandı.

Bizim bu konuda ki hizmetimiz web sitenizi ve İnternet reklam kampanyanızı kaliteli bir şekilde kurmak ve en verimli şekle getirmektir.

İnternet Reklam kampanyanız en verimli şekline geldikten sonra dilerseniz kampanyanızı siz yöneterek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz yada biz kampanyanızı sizin için yönetebiliriz.
İnternet reklamları yayınlayan pek çok müşterimiz web sitesinin reklam için yetersiz olması nedeniyle başarısız olup reklam yayınlamaktan vazgeçiyor. Bura da en önemli konu reklam kampanyası ile web tasarımının bir bütün olduğunun bilinmesi ve buna göre bir çalışma yapılmasıdır. Bu şekilde hazırladığımız kampanyalar müşterilerimizi daima memnun etmektedir. Web sitelerimizin tamamı mobil uyumlu ve onları açılış sayfası puanınızı gözeterek, aramayı teşvik edici bir şekilde tasarlıyoruz.


Reklam Uyumlu Web Tasarım

İnternet reklamları yayınlayan pek çok müşterimiz web sitesinin reklam için yetersiz olması nedeniyle başarısız olup reklam yayınlamaktan vazgeçiyor.

Bura da en önemli konu reklam kampanyası ile web tasarımının bir bütün olduğunun bilinmesi ve buna göre bir çalışma yapılmasıdır. Bu şekilde hazırladığımız kampanyalar müşterilerimizi daima memnun etmektedir.

Web sitelerimizin tamamı mobil uyumlu ve onları açılış sayfası puanınızı gözeterek, aramayı teşvik edici bir şekilde tasarlıyoruz.

İnternet Reklamı verme

Google arama ağı reklamlarında haritalar dahil tüm sonuçların en üstünde çıkarsınız. Günümüzde hızla yayılan İnternet reklamı verme; nakliyat firmaları, halı yıkamacılar, temizlik şirketleri, turizm işletmeleri, öğrenci yurtları, tamir servisleri, çilingirler hatta taksi durakları gibi yüzlerce sektör tarafından kullanılmaya başlandı. Başlangıçta büyük şehirler de sıkça kullanılan İnternet Reklamları artık akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla tüm şehirlerde kullanılıyor ve reklam verenlerine büyük bir katkı sağlıyor.

Genellikle aracı reklam ajansları tarafından verilen İnternet reklam hizmetlerini ajanslara ihtiyacınız olmadan kendiniz de alabilirsiniz.  

Kendi İnternet Reklamlarınızı Yönetin

Eğer bir ajansla çalışmak ve her ay komisyon ödemek istemiyorsanız kendi reklam kampanyanızı kolaylıkla yönetebileceğinizi bilmelisiniz. Bizim bu konuda ki hizmetimiz reklam kampanyanızı kaliteli bir şekilde kurmak ve en verimli şekline getirmektir. İnternet reklamlarına uyumlu web tasarım konusunda detaylı bilgi almak için  0850 303 32 13 ve 0537 526 13 91 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Google Reklamları

Etiket