İnternetten para kazanmak

İnternetten para kazanmak istiyorum

İnternetten para kazanmak istiyorsanız bu gün ki yazımızda kazanmak için ne tür bir internet sitesi açmamız gerektiği konusuna değineceğiz. Yazımın sonunda sizle için hazırlamış olduğum tavsiyeler var.

Tüm webmasterların, yeni başlayanların hatta kahvede oturan Halit abinin bile aklına bile gelmiştir. Bir internet sitesi açayım, reklamları alayım ve binlerce lira kazanayım diye. Dışarıdan çok basit gibi görünen bu işin içerisine girdiğinizde öyle bir labirent çıkıyor ki karşınıza şaşırırsınız. Bu yazıyı işi bilen kimseler değilde yeni başlamayı düşünenler, yeni bir site açmayı düşünenlere yönelik olarak yazıyorum.

Unutmayın ki hiç bir işi dışarıdan görüldüğü kadar kolay değildir. Ben yaklaşık olarak 2 yıldır internetten para kazanmak için çaba harcıyorum şu anda varabildiğim sonuç aylık 2-3 asgari ücret civarında.

Öncelikle çok boş vaktiniz olması gerekiyor. Yani ben çalışayım akşamları da bu işle ilgilenirim mantığındaysanız devamını izlemeyin bile derim. Çünkü internetten para kazanmak gerçekten zor. Helede sıfırdan başlamayı düşünüyorsanız önce bu işi öğrenmeniz gerekecek. Buda yaklaşık olarak 2-3 ay ciddi bir çaba harcamanızı gerektirecektir.

İnternetten para kazanmak için pek çok site açtım. Kişisel internet sitemle başladığım bu yolculukta gerek kendime gerek arkadaşlarıma kadın portalı, komik videolar, haber siteleri, futbol videolarının olduğu site ve bunu gibi farklı pek çok internet sitesi. Bunları bot kullanarak yaptık olmadı, özgün içerik yazdık olmadı, Facebook’tan onlarca fake hesap açıp arkadaşlarımızı 5 bin , 10 binlere çıkardık, sitelerimizi buralarda paylaştık işler çok güzel oldu sonunda ama kısa sürdü.

İnternetten para kazanmak İçin Tavsiyeler

İnternetten para kazandıran bir internet sitesi kategorisi varsa oda kadın portalı. Normal sosyal hayatta ki gibi ne iş yapacaksan kadınlar üzerine yapacaksın diye bir laf vardır. İşte sanal alemde böyle.  Burada da kadınlara yönelik bir şeyler yapacaksınız. En azından ben bu şekilde toparladım durumu. Birde şu var, futbol videoları da iyi iş yapıyor internette, malum erkekler  futbola meraklı. Güzel bir futbol içerikli site de size para kazandırabilir.

Sonuç Olarak internet sitesi konusunda size vereceğimiz tavsiyeler aşağıda ki şekilde olacaktır.

  1. Kadın portalı, kadınlara yönelik web sitesi
  2. Futbol içerikli web sitesi
  3. Komik videolar içerikli web siteleri (telif hakları sorun olmuyor)
  4. Niçe kaelimelerle yazılmış web sitesi (niçe kelimesini araştırınız)