WordPress Web Tasarım Sistemi

WordPress web tasarım şu sıralar en revaçta olan web tasarım trendlerinden. WordPress in kolay kullanılabilir ve sade tasarlanmış admin paneli ile hiç bir teknik bilgisi olmayanların dahi rahatlıkla kurumsal sitelerini tanıtmalarına, online alışveriş sahiplerinin mallarını kolayca ekleyip satmalarına imkan sağlıyor. WordPress in blog yapısından çıkıp bu denli gelişmesi ile neredeyse wordpress ile yapılamayacak bir proje yok diyebiliriz. Kolay kullanımı, seo dostu yapısı, uygun maliyeti ve geliştirmeye açık platformu sebebiyle müşterilerime wordpress web tasarım hizmeti vermekteyim.

WordPress Web Tasarım

Dünyada en fazla kullanılan içerik yönetim sistemi olan wordpress sahip olduğu esneklik, seo dostu yapısı ve binlerce ücretli ve bedava eklentisiyle kullanıcılarına en uygun maliyetlerle profesyonel çözüm üreten tek platformdur.

WordPress Hizmet Kapsamı?

Başlıktan anlayabileceğiniz gibi kendi yaptığım veya müşterinin vermiş olduğu psd tasarımını Seo ve mobil uyumlu olarak bootstrap ile kodladıktan sonra WordPress entegresini yapıyorum. Psd tasarımlarınızı birebir wordpress altyapısına geçirebiliriz.

Özel  Web Tasarımı ile WordPress

Müşterilerimin gereksinimlerine uygun özgün wordpress web siteleri tasarlıyorum. Tasarımdan Html’ e her aşamada müşterilerin isteklerine uygun siteyi ortaya çıkardıktan sonra wordpress entegresini yapıp geliştiriyorum. Sizlere özel yapılan tasarım herzaman hazır temalardan avantajlıdır. Projenizin ihtiyaçlarına göre geliştirildiğinden ne fazla kod, eklenti kullanıyorsunuz nede ihtiyacınız olan özelliklerden mahrum kalıyorsunuz.

WordPress Online alışveriş

WordPress online alışveriş kullanan müşterilerime ihtiyaçları olan bütün çözümleri sağlamamın yanında (sanalpos, xml entegrasyon, fatura yazdırma, muhasebe programı vs.) özgün tasarıma sahip online alışveriş siteleri de tasarlamaktayım. Sizde E-ticaret alt yapısı olarak wordpress de karar kılarsanız gelin sizler için nasıl bir e-ticaret platformu oluşturabiliriz konuşalım.

Hazır wordpress teması satın alıp teknik bilgisi olmayan müşterilerime kurulum hizmeti veriyorum. Themeforest, monstertemplete gibi hazır tema satışı yapan sitelerden aldığınız temaları demo da gördüğünüz gibi sitenize kurulumunu ve gereken ayarlarını yapıp teslim ediyorum.

Sürekli Güvenlik ve Güncelleme Desteği

Açık kaynak kodlu olması sebebiyle güncellemeleri düzenli yapılmadığı takdirde wordpress çok rahat hacklenebiliyor. Bu tarz sorun yaşamak istemeyen müşterilerim için kesintisiz yada tek seferlik güvenlik ve güncelleme desteği sağlıyorum.

Seo Optimizasyon Ayarları

WordPress her ne kadar seo dostu bir yapıda olsada, kurulmuş olan Seo eklenti ayarlarının doğru yapılmaması durumunda büyük zararlara sebebiyet verebiliyor. WordPress Seo ayarlarında yardımcı olduğum gibi On Page Seo olarak tabir ettiğimiz site içi Seo optimizasyonunda hizmet vermekteyim. İletişime geçin sitenizin seo hatalarını inceleyip neler yapabiliriz konuşalım.

Yazı Onurtepe.com’dan Alıntıdır:  WordPress Seo